Servis a údržba

Bezpečnost má u nás hlavní prioritu.

Platí to také pro údržbu našich výtahových systémů.
Revizní i údržbové práce provádíme pravidelně, včas a pečlivě, abychom předešli jakémukoliv neočekávanému přerušení provozu výtahu. Naše nástroje, používaný materiál i komponenty jsou pravidelně kontrolovány, aby byla vždy zaručena nejvyšší úroveň bezpečnosti a spolehlivosti. 

Naši vyškolení a zkušení servisní technici ručí za bezchybný, dlouhodobý provoz výtahových systémů a umí také poskytnout našim zákazníkům odbornou podporu. Kromě vlastních konstrukcí provádí náš tým také servis a revize systémů jiných dodavatelů. Konkrétně se staráme o:  

  • Osobní výtahy  
  • Nákladní výtahy  
  • Výtahy pro auta  
  • Schodišťové výtahy

Pokud se i přes veškeré naše úsilí vyskytne chyba, garantujeme rychlou a profesionální pomoc prostřednictvím naší 24hodinové pohotovostní služby.

NIBRA je k dispozici kdykoliv, 24 hodin denně a 365 dní v roce, pro nouzové volání a hlášení poruch!

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací