NIBRA - co byste o nás měli vědět

Naši zákazníci

Spokojenost našich zákazníků je naší nejvyšší prioritou.
Je pro nás důležité poznat potřeby a očekávání klienta. Jen tak můžeme nabídnout ty nejlepší služby, spolehlivost a kvalitu. Sázíme tedy na individuální přístup a zkušenosti.

Naši zaměstnanci

Spokojenost našich zaměstnanců je pro nás stejně důležitá, jako kvalita odvedené práce. Budujeme tým odborníků a specialitů, kterým na výsledcích jejich práce záleží. Kteří jsou aktivní, umí realizovat zadané projekty, poskytnout zákazníkům odbornou podporu a pracují zodpovědně.

Naše práce

V posledních letech jsme vybudovali více než 1500 nových výtahových systémů. Jako generální dodavatel disponujeme jedinečnými odbornými znalostmi a umíme personálně zajistit celý proces realizace. Zákazník tak spolupracuje pouze s jednou dodavatelskou společností. Jsme posedlí bezpečností a potrpíme si na spolehlivost. Naše nástroje, používaný materiál i komponenty jsou neustále kontrolovány, aby byla vždy zaručena nejvyšší úroveň bezpečnosti. 

Jsme vaším kontaktem ve všech oblastech konstrukce výtahu:  

  • Budování nových instalací  
  • Modernizace stávajících zařízení  
  • Údržba a servis  
  • Řešení problémů a tísňová volání

Díky dlouholetým zkušenostem a vynikajícím odborným znalostem našich zaměstnanců a vedoucích pracovníků ...

... jsme firma s dobrou pověstí.


chci vědět víc

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací